NG GAZ VALFLERİ

ÜRÜNLERİMİZ

NG 6801

BOŞLUK ISITICI GAZ KONTROL VANASI
 

KULLANIM

Negahban Gas Company tarafından imal edilen 6801 model çok-fonksiyonlu gaz kontrol vanası; boşluk ısıtıcı ve şömine gibi ev tipi gaz cihazları için tasarlanmıştır. Her hangi bir parça değişikliğine ihtiyaç duymaksızın havagazı, doğal gaz ve LPG için kullanılabilir.


GAZ AKIŞ KONTROLÜ
Gaz akışını kontrol eden güvenlik sistemine ek olarak, ana çıkıştan geçen gaz akış miktarı mil saat istikametinin tersi yönde maksimum pozisyondan minimum pozisyona kadar çevrilerek azaltılabilir veya saat istikametinde çevrilerek artırılabilir.


ATEŞLEYİCİ

6801 vana; mile bastırılarak ve mil saat istikametinin terbi yönde çevrilerek etkinleştirilen bir ateşleyici ile donatılmıştır. Daha sonra pilot ana çıkışa herhangi bir gaz girişi olmaksızın yanacaktır


KOLAY MONTAJ

6801 gaz girişi çıkışına uygun olarak dert farklı biçimde yerleştirilebilir. Bu özellik; minimum boru ile cihazın kolayca monte edilmesini mümkün kılar.


KALİTE KONTROLÜ
6801 vana tamamen güvenilir bir üründür. Dikkatli gözetim altında imal edilir ve imalatın her safhasında Kalite Kontrolüne tabi tutulur.


GÜVENLİK
6801 güvenlik sistemi vananın ön önemli unsurudur. Vana; hiçbir alev koşulu olmadığında gazın akışını otomatik olarak kesen alev arıza cihazı ile donatılmıştır. Sistemin ana aksesuarları Pilot brülörden, ateşleme elektrotundan ve Termokupldan oluşur

 

TEKLİF FORMU