NG GAZ VALFLERİ

ÜRÜNLERİMİZ

NG 82OX1 – 82OX2

OKSİJEN KORUMA CİHAZI
 

Uygulama

NG820X1 ve NG820X2 modeli Oksijen Koruma Cihazı (OPD); gereken oksijen miktarının istenmeden azaldığı seviyelerde pilot brülöre giden gaz akışını kesmeyi hedefleyen ve ihtiyaca göre uyarlanabilen bir cihazdır. Bu cihazlar, bacalı ve bacasız gaz ateşleme mekanizmaları için eşit derecede kullanılabilir ve ayrıca Şömine için de önerilir. Ulusal ve uluslararası standartların gereksinimlerine uygun olarak üretilmektedir ve Doğal gazla LPG ile kullanıma uygundur

 

Teknik özellikleri
• Etkin enerji tasarrufu sağlar.
• Artan termokupl ömrü.
• Tam yanma sağlar.
• Daha az boru ve bağlantı elemanı gerektirir.
• İki alev tarafı ile dikey olarak bağlanır ve açılı şekli ana brülörün kolayca yanmasını sağlar- sadece NG820X1 modelinde.
• Değişik biçimlerde kolayca bağlanabilir – sadece NG820X2 modelinde.


Güvenlik

Bacada tıkanmaya, cihazın çevresindeki oksijen miktarında azalmaya veya yetersiz yanmaya bağlı olarak oksijenin tükenmesi halinde cihaz gaz akışını keser.

 

Kalite kontrolü

Oksijen koruma Cihazının (OPD) üretim prosesi; hammaddenin ve parçaların temininden makinede işlenmeye, montaja, ambalajlamaya ve depolamaya kadar tüm safhalarda ISO 9001: 2000 kalite yönetim sisteminin titizlikle uygulandığı Kalite kontrolü (Q.C.) departmanının nezareti ve gözetimi altında gerçekleştirilmektedir. Modern teknoloji ile donatılan laboratuvar sayesinde, ulusal ve uluslararası standartlara titizlikle uyulmaktadır.

TEKLİF FORMU